ADSİAD Ailesinin Şampiyonlarına Ödül

ADSİAD ailesi üyelerinden Şekip Karakaya gelir vergisinde Adana birincisi olurken Fatma Semra Büyüknisan, Mehmet Kahyalar, Canan Onatça Dolmuş, Vedat Gizer, Mehmet Can Özbozdoğanlı, Naci Keskin, Sefa Noyaner, Muzaffer Emin Yumuşak da gelir vergisinde ilk 100 sıralamasına giren isimler oldu.

ADSİAD üye kuruluşları Bossa, Kulak İnşaat, Kimteks Tekstil, Bilici Yatırım, Kıvanç Tekstil, Groseri, Teknik Metal, Kambeton, Bürosan, Onatça Motorlu Araçlar ve Gizerler Otomobil ise Kurumlar Vergisi rekortmenleri arasında yer aldı.

Yine Adana ekonomisine büyük katkı sunan ADSİAD üyeleri Sasa Polyester, Bossa ve Adana Çimento Sanayi, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi kuruluşu arasında yer alırken Kıvanç Tekstil, Oğuz Gıda, Kimteks Tekstil, Zahit Alüminyum ve Abdioğulları Plastik de ikinci 500 büyük sanayi kuruluşları sıralamasında haklı bir yer buldu.  Sasa Polyester, Bossa, Gözek Tekstil ve Filpa Ambalaj ise Adana’dan en çok ihracat yapan ADSİAD mensubu firmalar oldu.
 


Tarih : 6/20/2012

 
Başkanın Mesajı
"Hizmet süremizde; Adana için yararlı her fikrin ve projenin yanında olacağız. Projelerimiz bölgesinin lideri, ülkesinin örneği bir kente yakışan çalışmaları içerecek. ADSİAD sadece iş dünyasına değil Adanamız'ın dünyaya tanıtım faaliyetlerinden, sporunun gelişmesine kadar her pencereden bu kente katkı koymanın çabası içerisinde olacak. Adana'da yer alan tüm yerel yöneticilerle, odalarımızla ve STK'lar ile ortak çalışmalar yapıp her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olacağız."

Süleyman SÖNMEZ
Yönetim Kurulu Başkanı
Duyuru Panosu
Etkinlik Takvimi
Copyright © 2011 Adana Sanayici ve İşadamları Derneği. Her hakkı saklıdır.
Reşatbey mah. Prof. Dr. Nusret Fişek Cad. No:39 Etem Ekim Apt. Asmakat Seyhan / Adana / TÜRKİYE
Telefon : +90 322 453 33 39, Faks : +90 322 453 33 39, Eposta : info@adsiad.org.tr